Logo Gmina Łaskarzew

News

News zdjęcie id 417

PODZIĘKOWANIE DLA NASZYCH KSIĘŻY

02.07.2020

Drogi Księże Proboszczu,

To nie jest czas pożegnania, bo przecież będziesz blisko, ale skoro pewien etap Twojej działalności dobiegł końca, to nadszedł czas podziękowania. W imieniu mieszkańców całej Gminy Łaskarzew serdecznie dziękujemy za te wszystkie lata, jakie spędziłeś z nami i dla nas.
Dziękujemy Ci za prowadzenie łodzi naszej parafii przez te 13 lat. Były dni słoneczne i piękne, ale zdarzały się też i burze. Pioruny szczególnie uderzały w okolice kontenerów na śmieci przy cmentarzuJ. Ale to dzięki Twojej mądrości, roztropności i głębokiej wierze ta nasza łódź nie zatonęła, ma się dobrze i płynie dalej.

Księże Proboszczu,
Czasem może i dziękowaliśmy Ci za Twoją posługę kapłańską, ale dziś też – jeszcze raz – chcemy podziękować. Dziękujemy za modlitwy w intencji całej parafii, za ciepło, za życzliwość, za wspieranie wszystkich inicjatyw podejmowanych przez władze samorządowe – za nasze wspólne dożynki, spotkania noworoczne, spotkania opłatkowe dla starszych i samotnych, które wywoływały niejedną łzę wzruszenia w oczach uczestników, za uroczystości szkolne, strażackie, Złote Gody par małżeńskich. Dziękujemy za to, że otaczałeś opieką i pomocą każdego, kto o tę pomoc Cię poprosił. Za to całe dobro, jakie rozsiewasz wokół – każdego dnia.
Dziękujemy za to, że czekałeś na nas w konfesjonale, by prostować nasze często pogmatwane drogi życia, za wszystkie sakramenty i błogosławieństwa.
Dziękujemy również za wszystkie dokonania w trosce o kościół materialny, za remonty, za wszelkie prace, które upiększają naszą świątynię i jej otoczenie.
Chcemy Cię zapewnić, że w bardzo wielu sercach Twoich parafian jest dużo wdzięczności i ciepła dla Twojej Osoby.
Życzymy Ci zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności.
Cieszymy się, że  kolejne lata swego życia chcesz spędzać dalej z nami – w naszej wspólnocie parafialnej.


Księże Mariuszu i Księże Dariuszu,

Wam również dziękujemy za Waszą posługę duszpasterską, za wygłoszone kazania, odprawione Msze Święte, udzielone sakramenty, za wszystkie duszpasterskie odwiedziny w naszych domach, za modlitwy zanoszone za nas do Boga.
Księdzu Dariuszowi dziękujemy za pracę z młodzieżą w naszych szkołach: w Starym Pilczynie i w Krzywdzie.
Księdzu Mariuszowi za opiekę nad ministrantami, za zdjęcia z naszych wspólnych uroczystości, z których nierzadko korzystaliśmy…
Dziękujemy za każdy ciepły uśmiech i serdeczność. Pozostaną one w naszej pamięci.
Siedlce czy Łuków są przecież niedaleko… Mamy nadzieję, że będziecie wracać do nas, kiedy tylko znajdziecie czas i taką potrzebę.

Władze samorządowe i mieszkańcy Gminy Łaskarzew.

   

Wójt gminy zaprasza

Marian Janisiewicz

Przyjęcia interesantów:
wtorek - 800 - 1200
piątek - 1200 - 1700

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

marzec 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.