Logo Gmina Łaskarzew

News

News zdjęcie id 231

Dzień Babci i Dziadka - Szkoła Podstawowa w Krzywdzie

22.01.2019

W niedzielne popołudnie 20 stycznia najczęstszymi słowami, które można było usłyszeć były słowa Babcia i Dziadek. Nie bez przyczyny, gdyż tego dnia uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Krzywdzie zaprosili swoich bliskich, aby uczcić ich coroczne święto. Uroczystość odbyła się w sali OSP Uścieniec-Krzywda.

Wnuczęta pragnęły także podziękować w tym ważnym w ich życiu osobom, za opiekę, bezwarunkową miłość oraz życzyć przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności .

Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor – Monika Marciniak. Serdecznie powitała wszystkich przybyłych. Szczególnie gorąco zwróciła się do seniorów, których pojawienie się wzbudzało u większości uczniów niemałe emocje oraz przywoływało najcudowniejsze wspomnienia związane z ukochaną babcią i troskliwym dziadkiem. Uroczystość zgromadziła wszystkich dziadków z całej okolicy.

Następnie goście mogli podziwiać na scenie uczniów poszczególnych klas, którzy zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem Elżbiety Ekiert. Nie obyło się także bez wzruszających wierszy oraz piosenek, dzięki którym wnukowie mogli wyrazić opiekunom swą miłość, a także wdzięczność.

W dalszej części uroczystości przyszła pora na utalentowanych uczniów starszych , którzy zapewnili nam świąteczno - karnawałowy nastrój, a także wspomnień czar. Spotkanie było bardzo rozrywkowe bo zebrani zabawiali śpiewem biesiadnych piosenek.

Na koniec głos zabrała ponownie pani dyrektor. Podziękowała uczniom oraz nauczycielom za przygotowanie znakomitej uroczystości. Następnie zwracając się do babć i dziadków, złożyła im najserdeczniejsze życzenia.

W swym końcowym przemówieniu zwróciła szczególną uwagę na to, jak ważnymi osobami dla wszystkich są dziadkowie. Bez nich dzieciństwo, niewątpliwie, nie byłoby już takie samo. Dlatego starajmy się zawsze doceniać to, że są stale obecni w naszym młodym życiu, kochając nas do szaleństwa.

Podziękowania swoje skierowała również do gospodarzy tego miejsca oraz rodziców, którzy pomogli w zorganizowaniu tego spotkania.

Wójt gminy zaprasza

Marian Janisiewicz

Przyjęcia interesantów:
wtorek - 800 - 1200
piątek - 1200 - 1700

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.