Logo Gmina Łaskarzew

News

News zdjęcie id 229

Mistrzostwa Gminy Łaskarzew w tenisie stołowym - wyniki

28.01.2019

W sobotę, 24 stycznia w sali sportowej Zespołu Szkół w Starym Pilczynie miłośnicy ping-ponga mieli okazję spotkać się na XIX Indywidualnych Mistrzostach Gminy Łaskarzew o Puchar Wójta w Tenisie Stołowym.

Zawody przebiegały według systemu do dwóch przegranych w kategoriach: dzieci (klasa I-IV szkoła podstawowa), młodzik (klasa V-VI szkoła podstawowa), junior (klasa VII-VIII szkoła podstawowa oraz klasa III gimnazjum – dziewczęta i chłopcy oraz w kategorii open kobiet i mężczyzn.

Organizatorem turnieju była Zespół Szkół w Starym Pilczynie, Urząd Gminy w Łaskarzewie, Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół w Starym Pilczynie, a honorowy Patronat nad imprezą objął wójt gminy Marian Janisiewicz.

Zwycięzcami  w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

Kategoria dzieci:

klasy I - IV – dziewczęta
I miejsce – Zatyka Magdalena (Stary Pilczyn)
II miejsce – Paziewska Natalia (Stary Pilczyn)
III miejsce – Błażejczyk Aniela (Stary Pilczyn)

klasy I - IV – chłopcy
 I miejsce – Cichecki Sylwester (Dąbrowa)
II miejsce – Kulik Mateusz (Dąbrowa)
III miejsce – Bieńko Szymon (Dąbrowa)

Kategoria młodzik:

klasy V - VI – dziewczęta
 I miejsce – Włodarczyk Zofia (Dąbrowa)
II miejsce – Ragus Weronika (Dąbrowa)
III miejsce – Lis Natalia (Stary Pilczyn)

klasy V - VI – chłopcy
 I miejsce – Grzeszczak Wojciech (Dąbrowa)
II miejsce – Pilarski Mariusz (Stary Pilczyn)
III miejsce – Woźniak Jakub (Dąbrowa)

Kategoria junior:

klasy VII- III gim. – dziewczęta
 I miejsce – Markowska Aleksandra (Dąbrowa)
II miejsce – Boratyńska Olga (Stary Pilczyn)
III miejsce – Filipowicz Weronika (Stary Pilczyn)

klasy VII- III gim. – chłopcy
I miejsce – Bogucki Jakub (Stary Pilczyn)
II miejsce – Kościesza Piotr (Stary Pilczyn)
III miejsce – Jabłoński Kacper (Stary Pilczyn)

Kategoria open:

kobiety
 I miejsce – Zatyka Magdalena
II miejsce – Boratyńska Olga
III miejsce – Paziewska Natalia

mężczyźni
I miejsce – Brzostowski Marcin
II miejsce – Jarzyna Tomasz
III miejsce – Parzyszek Damian

Wójt gminy zaprasza

Marian Janisiewicz

Przyjęcia interesantów:
wtorek - 800 - 1200
piątek - 1200 - 1700

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.