Logo Gmina Łaskarzew

Ja w internecie

„Ja w internecie” - szkolenie nr 6

W sobotę 13 kwietnia i w niedzielę 14 kwietnia w Szkole Podstawowej w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej, 12-osobowa grupa mieszkańców (w większości miejscowości Dąbrowa) uczestniczyła w kolejnym szkoleniu w ramach projektu „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych". Tym razem był to moduł „Rolnik w sieci”.

więcej

„Ja w internecie” - szkolenie nr 4 i 5

6 i 7 kwietnia dwie grupy uczestników projektu „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych". W Zespole Szkół w Izdebnie Pani Małgorzata Storczyk-Rosińska szkoliła silną reprezentację mieszkańców Uścieńca i Krzywdy. Jesteśmy pod wrażeniem mobilizacji mieszkańców tych miejscowości i za to zaangażowanie serdecznie dziękujemy. W Szkole Podstawowej w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej Pan Grzegorz Rosiński pracował z grupą złożoną m.in. z mieszkańców Sośninki, Dąbrowy, Uścieńca i innych miejscowości gminy.

więcej

„Ja w internecie” - szkolenie nr 3

30 i 31 marca kolejna grupa mieszkańców naszej gminy zdobywała wiedzę i umiejętności na szkoleniu pt. „Kultura w sieci” realizowanym w ramach programu szkoleniowego „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych". Na uwagę zasługuje fakt, że połowę uczestników szkolenia stanowiła kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej.

więcej

„Ja w internecie” - szkolenie nr 2

W dniach 23-24 marca w Zespole Szkół w Starym Pilczynie odbyło się drugie szkolenie organizowane w ramach programu szkoleniowego „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych" realizowanego przez Gminę Łaskarzew. Tym razem było to szkolenie pt. „Działam w sieciach społecznościowych”.

więcej

„Ja w internecie” - szkolenia rozpoczęte

W dniach 16-17 marca w Zespole Szkół w Izdebnie odbyło się pierwsze szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci” organizowane w ramach programu szkoleniowego „Ja w internecie”.

więcej

Harmonogram szkoleń

Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

więcej

Zapytanie ofertowe

,,Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby realizacji projektu pt. Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”.

więcej

Zapytanie ofertowe

W związku z przyznaniem dla Gminy Łaskarzew dofinansowania na realizację projektu grantowego: „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego” Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”, Gmina Łaskarzew ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie zajęć w projekcie.

więcej

Ogłoszenie naboru uczestników projektu

Wójt Gminy Łaskarzew ogłasza nabór uczestników szkolenia w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Łaskarzew ” - „Ja w internecie” - REKRUTACJA TRWA !
 

WYPEŁNIJ ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

więcej

Wójt gminy zaprasza

Marian Janisiewicz

Przyjęcia interesantów:
wtorek - 800 - 1200
piątek - 1200 - 1700

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.