13 grudnia 2017. imieniny: Łucja, Otylia, Eugeniusz
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Aktualności
100. urodziny mieszkanki Gminy Łaskarzew
Pani Anna Balas z Woli Rowskiej świętowała uroczyście swoje wyjątkowe urodziny.


26 lipca obchodzono niecodzienną uroczystość. Mieszkanka gminy Łaskarzew Pani Anna Balas z Woli Rowskiej świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ Czcigodna Jubilatka w tym dniu ukończyła 100 lat! Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii gminy Łaskarzew.

Uroczystości rozpoczęły się poranną Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Łaskarzewie w intencji Jubilatki. Następnie w godzinach południowych uroczystości przeniosły się do domu rodzinnego jubilatki. Uczestniczyła w nich licznie zgromadzona rodzina i sąsiedzi. Przybyli również przedstawiciele władz samorządowych Gminy Łaskarzew: Wójt Marian Janisiewicz, Przewodniczący Rady Gminy Jerzy Błachnio, a także Sekretarz Gminy Hanna Cichecka i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Magdalena Wojdyga. Obecny był również wikariusz Parafii Łaskarzew ksiądz Adam Woźniak oraz pełniący obowiązki kierownika Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Garwolinie Piotr Wysocki.

Zacnej Stulatce Wójt Gminy złożył serdeczne życzenia jeszcze długich lat życia w dobrym zdrowiu i samych radosnych dni w gronie życzliwych jej sercu osób. Wszyscy zebrani wokół Dostojnej Jubilatki wznieśli toast za Jej zdrowie.

Podczas uroczystości wspominano długie, pełne pięknych, ale i bolesnych chwil życia, które nie do końca było usłane różami. Z historii tej wyłania się obraz kobiety silnej, zdecydowanej, niezłomnej, wiedzącej czego chce od życia a jednocześnie głęboko religijnej. Została wynagrodzona długim życiem, otoczona troskliwą opieką rodziny.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Annie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w tak dobrym klimacie ciepła rodzinnego.


« powrót
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Grudzień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA