24 września 2017. imieniny: Dora, Gerard, Teodor
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Aktualności
Wyjazd do Tczowa
W dniu 4 lipca 2017 r. odbyła się wizyta mieszkańców naszej gminy na czele z Panem Wójtem Marianem Janisiewiczem na terenie gminy Tczów.


Wizyta miała służyć zapoznaniu się z funkcjonowaniem systemu kanalizacji sanitarnej na terenie tej gminy. Podobne rozwiązania technologiczne mają być zastosowane podczas budowy nowej oczyszczalni ścieków w Dąbrowie oraz sieci kanalizacyjnej w okolicznych wioskach. Wyjazd był próbą wyjaśnienia zainteresowanym mieszkańcom wątpliwości związanych z zastosowanym systemem kanalizacji ciśnieniowej, który jest rozwiązaniem stosunkowo rzadko spotykanym w sąsiednich gminach. Odpowiedzi na zadawane przez uczestników wyjazdu pytania udzielał Pan Adam Karczewski – wykonawca projektu budowlanego planowanej inwestycji.

W wyjeździe wzięli udział radni, sołtysi, przedstawiciele rad sołeckich, pracownicy Urzędu Gminy oraz zainteresowani mieszkańcy. Podczas „objazdu” gminy Tczów mogli zwiedzić gminną oczyszczalnię ścieków w Tczowie, zobaczyć rozwiązania już funkcjonujące oraz teren  budowy kolejnego etapu sieci kanalizacyjnej. Była możliwość rozmowy z wójtem gminy Tczów Panem Andrzejem Wolszczakiem, pracownikami technicznymi zajmującymi się eksploatacją sieci i oczyszczalni oraz z mieszkańcami gminy Tczów korzystającymi z infrastruktury.

Wyjazd był dobrą możliwością zapoznania się z planowaną inwestycją, rozwiania pojawiających się wątpliwości natury technicznej, przekazania pierwszych uwag od mieszkańców oraz określenia priorytetów działań Gminy w zakresie przedmiotowej inwestycji. 

« powrót
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA