24 września 2017. imieniny: Dora, Gerard, Teodor
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Aktualności
Gminne Święto Rodziny
Gmina Łaskarzew oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Pamięci Wanat w Dąbrowie z/s w Woli Łaskarzewskiej zapraszają w niedzielę 25 czerwca do Woli Łaskarzewskiej (plac szkolny) na "Gminne Święto Rodziny".


Program imprezy przedstawia się bardzo ciekawie. W programie Święta znajdą się między innymi: przegląd talentów dzieci i młodzież z Gminy Łaskarzew, rozgrywki w siatkę drużyn złożonych z uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie, rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie oraz radni Gminy Łaskarzew.

Rozgrywki w piłkę nożną poprowadzi Filip Rutkowski, a zagrają między innymi drużyny juniorskie Snajpera Sośninka. Dodatkową atrakcją będą animacje cyrkowe jak np. nauka żonglowania piłkami, obręczami i maczugami, chodzenie na szczudłach dziecięcych, zabawa z diabolo (bączek na lince, który rozkręca się za pomocą dwóch patyków), nauka jazdy na monocyklach, mini rowerki, wrotki pedalo/wawago do balansu, balans na rola-bola (drewniana deska, która toczy się po wałku/rolce), jazda na starych rowerkach - bicyklach, zabawa z kręceniem talerza, modelowanie balonów, pokazy wielkich baniek mydlanych.

Nie zabraknie również bogatej oferty kulinarnej. Spotkanie zakończy zabawa taneczna z zespołem "Dynamic".

Celem spotkania jest integracja rodzin z terenu gminy oraz wspaniała zabawa dla najmłodszych. Start godz. 14:00 - zapraszamy serdecznie!


 Plakat
« powrót
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Wrzesień   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA