17 listopada 2017. imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
  × strona główna
sławni ludzie z naszej gminy
  

Ranking stron
www.gmina.pl
- zagłosuj >>
Aktualności
Gmina Łaskarzew zaprasza na wirtualny spacer
Już dziś każdy może udać się w niezwykłą wyprawę, w trakcie której ma szansę na zobaczenie obiektów użyteczności publicznej oraz ciekawych miejsc w gminie.

Gmina Łaskarzew zaprasza na wirtualny spacer

Przygotowana aplikacja w bardzo atrakcyjny sposób prezentuje walory gminy. Dzięki niej, każdy może udać się w niezwykłą wyprawę, w trakcie której ma szansę na zobaczenie ciekawych miejsc oraz pięknych krajobrazów.

Wirtualny spacer wykonany został w technologii Flash, co pozwoli na pełne i funkcjonalne użycie prezentacji bez potrzeb instalowania dodatkowych plug-in'ów.  Aplikacja ta bez problemów działa na każdym komputerze z dostępem do internetu i zainstalowaną przeglądarką. Do poruszania się po panoramie należy używać myszki lub klawiszy strzałek na klawiaturze. Można także skorzystać z rozwijanego 'menu' w prawej dolnej części ekranu lub rozwijanego pola 'combo box' w górnej prawej części ekranu.

Baza obiektów zamieszczonych w wirtualnym spacerze w dalszym ciągu będzie zasilana o kolejne panoramy 360° obiektów gminnych i nie tylko, panoramy z lotu ptaka poszczególnych miejscowości oraz własne galerie, czy wmontowane filmy z różnego rodzaju wydarzeń, które odbywają się na terenie gminy Łaskarzew w lokalizacjach zamieszczonych w wirtualnym spacerze.
Oczywiście taka forma zwiedzania okolic i samych miejscowości ma swoje ograniczenia, więc warto mieć na uwadze Street View w Google Maps. Można tam odbyć podróż po takich miejscowościach jak: Kacprówek, Stary Pilczyn, Nowy Pilczyn, Celinów, Stary Helenów, Wola Łaskarzewska, Dąbrowa, Dąbrowa-Kolonia.

Pomimo uzupełniania bazy na bieżąco, już dziś chcemy Państwa serdecznie zaprosić do wirtualnego, jak i tego realnego spaceru i odwiedzin gminy Łaskarzew.

« powrót
 
SONDA
zobacz wyniki

<<   Listopad   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

MAPA SERWISU
STATYSTYKA